Muzeum Klocków Lego Karpacz

Szklarska Poręba atrakcje

Co robić w Szklarskiej Porębie Muzeum Klocków Lego Karpacz
Wystawa Lego Karpacz

Muzeum Klocków Lego Karpacz

Tak, wszystko się zgadza, jesteśmy w Karpaczu!
Jedyne i oryginalne tylko w Karpaczu! Nie trać czasu na mierne kopie - odwiedź Muzeum Klocków w Kapraczu! Multimedialna ekspozycja która od 2015 ciągle się zmienia i rozwija. Miejsce rozwijane przez ludzi składających lego od zawsze. Zapraszamy codziennie!

Dokładne informację dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie Muzeum Klocków: www.muzeumklockow.plMuzeum?

Miejsce wypełnione pozytywną energią, pełne radosnych interaktywnych budowli. Za pomocą przygotowanych przez nas guzików i joysticków będziecie mogli własnoręcznie uruchomić przygotowane interakcje na naszych makietach. Dbamy o ciekawe rozwiązania i fajne efekty. Odwiedź nasze Muzeum i poczuj się jak strażak gaszący pożar, a może chcesz być astronautą i wystartować w kosmos? Odwiedź nas i daj się wciągnąć w dobrą zabawę.

Dodatkowo warto wspomnieć o małym sklepie, w którym można nabyć unikatowe modele z klocków, unikatowe figurki Lego. Tylko u nas możesz spotkać twórców muzeum i pogadać o LegoDla kogo?

Czy małe dzieci w wieku trzech lat będą zadowolone? - Tak, Twój maluch będzie mógł wcielić się w strażaka lub polecieć na Marsa. Uwierz, poleci więcej niż jeden raz!

Czy młodzież się zainteresuje? – Jasne, że tak!

A co jak jestem dorosły? – Twórcy tego muzeum też, musisz nam uwierzyć, nasze budowle nie są kierowane wyłącznie dla dzieci. W tym miejscu zapominamy o przedziałach wiekowych. To miejsce jest odpowiednie dla wieku od 0 do 99 lat

Serio dorośli też się świetnie bawią!

Różnorodna tematyka naszego muzeum sprawia że zainteresuje każdego.Gdzie jest?

Muzeum Klocków Lego mieści się w Karpaczu na ulicy Mickiewicza 11

Wizytówka Google Maps

Google Mapa Muzeum Klocków Lego KarpaczKontakt

Kontakt do Muzeum Klocków Lego w Karpaczu - email: lp.wokcolkmuezum@tkatnok

Telefonicznie:
Bartek - 602 46 54 58
Magda (rezerwacje dla grup) - 602 62 98 33Muzeum Klocków Lego Karpacz galeria zdjęć

Wystawa Lego
Wystawa Lego
Wystawa Lego
Wystawa Lego
Wystawa Lego