Karkonoskie Tajemnice

Szklarska Poręba atrakcje

Co robić w Szklarskiej Porębie Karkonoskie Tajemnice

Karkonoskie Tajemnice

W 2011 roku podczas prac budowlanych odnaleziono tajemniczy przedmiot, nazwany później kosturem Ducha Gór. W miejscu jego odnalezienia Jakub Paczyński postanowił stworzyć wyjątkowe miejsce poświęcone legendom i historii Karkonoszy. Tak powstały Karkonoskie Tajemnice- multimedialna i interaktywna wystawa, która przenosi Cię w świat magii i legend.

Dokładne informacje dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie: www.karkonoskietajemnice.plLegendy?

Karkonoskie Tajemnice to połączenie faktów historycznych z opowieściami przekazywanymi i spisywanymi w Karkonoszach od lat. Poznaj tajemnicę kamienia filozoficznego, znajdź korzeń mandragory, sporządź, według starych receptur, eliksir przynoszący miłość lub zwalczający grzybicę stóp, poznaj Ducha Gór jako hybrydę zwierząt, zagraj na magicznej harfie bez strun! Dzięki swojej wyjątkowości Karkonoskie Tajemnice zajęły w plebiscycie National Geographic „7 Nowych Cudów Polski” 1 miejsce!Dla kogo?

Fascynują Cię stare opowiadania i legendy? A może chcesz poznać historię Karkonoszy i ludności je niegdyś zamieszkującej? Karkonoskie Tajemnice to miejsce dla każdego! Od najmłodszego odkrywcy, po najstarszego znawcę! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!Gdzie jest?

Karkonoskie Tajemnice mieszczą się w Karpaczu na ulicy Mickiewicza 1a

Wizytówka Google MapsKontakt

Email: moc.liamg@ecinmejateiksonokrak

Telefon: 75 76 19 999Karkonoskie Tajemnice galeria zdjęć

Karkonoskie Tajemnice
Karkonoskie Tajemnice
Karkonoskie Tajemnice
Karkonoskie Tajemnice
Karkonoskie Tajemnice