Mała Japonia - Ogród Japoński SIRUWIA

Szklarska Poręba atrakcje

Co robić w Szklarskiej Porębie Mała Japonia - Ogród Japoński SIRUWIA

Mała Japonia - Ogród Japoński SIRUWIA

W Małej Japonii - Ogrodzie Japońskim Siruwia wypoczynek, relaks i zabawę można połączyć ze zdobywaniem wiedzy o Kraju Kwitnącej Wiśni. Doskonale czują się tu goście w różnym wieku oraz rodziny z dziećmi. Na zwiedzających czeka szereg atrakcji m.in. Wystawa Lalek Japońskich, Muzeum Samuraja z największą w Polsce prywatną kolekcja zbroi japońskich oraz wspaniały zbiór drzewek bonsai. Częścią Małej Japonii jest najwyższy na Dolnym Śląsku Park Zabaw dla dzieci z wieżami wspinaczkowymi i zjeżdżalniami.

Dokładne informacje dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie: www.malajaponia.plOgród?

W Małej Japonii zdobywanie wiedzy o Kraju Kwitnącej Wiśni łączy się z wypoczynkiem, relaksem i zabawą. Doskonale czują się tu goście w różnym wieku oraz rodziny z dziećmi. Czas spędzony w Małej Japonii nie podlega żadnym ograniczeniom, a umilić go mogą liczne napoje i smakołyki na bazie zielonej herbaty matcha oraz oryginalne upominki z Japonii.

Zachwycający bogactwem roślin i harmonijną kompozycją, najwyżej położony ogród japoński w Polsce (600 m n.p.m.). Chlubą naszego Ogrodu jest imponująca kolekcja różaneczników – około 3000 krzewów w ponad 80 odmianach! Całość Ogrodu to doskonałe w swojej prostocie połączenie krajobrazu i roślinności Karkonoszy z orientalnymi roślinami i motywami Wschodu – w zgodzie z zasadami feng shui.Siruwia?

W tym miejscu czeka na Was mnóstwo innych atrakcji:

  • Wystawa lalek Japońskich
  • Muzeum „Samuraj - Rycerz Dawnej Japonii”
  • Najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku
  • Warsztaty Japońskie
  • Art Museum Bonsai
  • Sklepik „Kyoto Selection”
Mała Japonia jest obowiązkową atrakcją turystyczną do zwiedzenia w czasie wizyty w Karkonoszach! Nie przegap tego miejsca!Gdzie jest?

Mała Japonia - Ogród Japoński Siurwia mieści się w Przesiece na ulicy Brzozowe Wzgórze 8b, 58-562 Przesieka

Google Mapa Mała Japonia Ogród Japoński Siurwia PrzesieceKontakt

Kontakt do Ogródu Japońskiego Siurwia w Przesiece

Telefonicznie:
509 843 069
509 789 426Mała Japonia - Ogród Japoński SIRUWIA galeria zdjęć

Ogród Japoński SIRUWIA w Karpaczu
Ogród Japoński SIRUWIA w Karpaczu
Ogród Japoński SIRUWIA w Karpaczu
Ogród Japoński SIRUWIA w Karpaczu
Ogród Japoński SIRUWIA w Karpaczu