Gigantei

Szklarska Poręba atrakcje

Gigantei

Daj się ponieść fantazji wraz z szalonym chemikiem Olem i duchem gór Karkonoszem i przekrocz bramę jego królestwa! 12 stref tematycznych czeka na Ciebie! Nie zwlekaj i dołącz do drużyny strażników Krakonoskich!

Dokładne informacje dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie Gigantei: www.gigantei.plPark?

Spacerując szlakami naszego parku poznasz ciekawe miejsca w Karkonoszach oraz napotkasz modele gigantycznych owadów, które w pradawnych czasach zagrażały Karkonoszom, a dzięki czujności naszego władcy - Ducha Gór – zostały schwytane i umieszczone w bezpiecznym miejscu, do którego serdecznie Was zapraszamy! Będziecie mogli zobaczyć gigantyczną 3 metrową mrówkę, 5m gąsienicę – Kapturnicę Dziewannówkę czy niepowtarzalnego motyla Niepylaka Apollo. Nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać nie tylko sam Duch Gór, lecz także armia jego strażników;) A wszystko to w pięknej scenerii ogrodu górskiego z niesamowitą panoramą gór!Karkonosze?

Nieważne czy masz lat 2 czy 102, to miejsce jest dla każdego. Piękny widok na Karkonosze, piękne aranżacje miejsc, zaskakujące postaci i w końcu intrygująca historia, to atuty , które wyróżniają nas na tle innych tego rodzaju Parków na całym świecie (-:Gdzie jest?

Gigantei Karkonoski Park Ducha Gór mieści się w Piechowicach na ulicy Siewnej, 58-573 Piechowice

Google Mapa Chata Na Głowie MiłkówKontakt

Kontakt do Gigantei w Piechowicach - email: lp.ietnagig@tkatnok

Telefonicznie:
Agnieszka Koralewska 691 741 205
Kasa biletowa 882 949 949Gigantei galeria zdjęć

Gigantei
Gigantei
Gigantei
Gigantei
Gigantei